İzmir Palmiye Soba Kiralama

İZMİR PALMİYE MANTAR SOBA ISITICI TÜPLÜ MANTAR ŞAPKALI TÜPLÜ SOBA KİRALAMA HİZMETİ VEREN FİRMAMIZ WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

FREEPOINT ISI ŞEMSİYESİ AÇIK ALAN ISITICI PALMİYE SOBA TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Isı Şemsiyesi Boyutları

Kabin Çapı: 460 mm

Reflektör Çapı: 813 mm

Yükseklik: 2240 mm

Ağırlık: 18,5 kg

Gaz Tüketim: Min 450 gr Max 870 gr / saat

Kullanılan Tüp: 12 kg uzun tüp

Güç: Min 5 kW Max 13 kW

Ateşleme: Elektronik

Güvenlik: Devrilme Sensörü , Emniyet Ventili

Yakıt: LPG

Dedantör:  30 mbar – 1.0 kg/h

Dış mekan ısıtıcı ve ısıtıcıları olarak toptan palmiye soba kiralama yada satışı hizmeti vermekteyiz. Mantar soba yada şemsiye soba olarak ısıtma ve ısıtıcı olarak dış mekanları ısıtıyoruz. palmiye soba kiralama ve satışı sitemize hoş geldiniz.

Isıtıcı Palmiye soba kiralama için firmamız üzerinden en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Mutfak tipi 12 kg lık tüp ile çalışan bu ürün açık alan hava ısıtma çözümü olarak kesin etkili bir yöntemdir. Hava ısıtma çözümü olarak soğuk hava ısıtma çözümlerinde Palmiye mantar soba ısıtıcı bir etki yaparak soğuk havanın olumsuzluklarını asgari düzeye düşürmektedir.

İzmir Açık Alan Ortam Isıtıcı Palmiye soba kiralama için firmamızdan en modern en güncel ürünlerin hizmetini en uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Isıtıcı Palmiye soba kiralama için sizlere en uygun ucuz fiyat teklifini firma sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Sayı ve adet sınırlaması olmaksızın istenilen sayıda ürün kiralamasını firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir de kendi depolarımızda kendi ürünlerimizi sizler için en uygun fiyat ile adreslerinize getiriyoruz.

İzmir Isıtıcı Palmiye soba kiralama fiyatı ve Isıtıcı Palmiye soba kiralama modelleri konusunda sizlere en görsel en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Kiralama yapacağınız bu tür ürünler için ister nakliye dahil ister nakliyesiz fiyatlarımız hakkında en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

İzmir Isıtıcı Palmiye soba kiralama hizmeti sunduğumuz web sitemizden kiralama dışında satın alma hizmetini de en uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Özellik ile kendi fabrika ve atölyelerimizde ürettiğimiz ürünlerin kiralamasını yapmakta ve sıfır pozisyonumuzdaki ürünleri satışa sunmuş bulunmaktayız. Kiralama esnasında hoşunuza giden ürünlerin sıfırlarını satın alabilirsiniz. Farklı illerde kiralama depolarımıza gelerek Türkiye nin en büyük kiralık ürünlerine ulaşabilirsiniz.

 

Türkiye Geneli Palmiye Soba Kiralama Kurumsal telefonumuz ; 0 850 885 09 05

İZMİR PALMİYE SOBA KİRALAMA ŞUBELERİMİZ

 

İSTANBULPALMİYE SOBA KİRALAMA:  0 850 885 09 05

İZMİR PALMİYE SOBA KİRALAMA: 0 850 885 20 19

ANKARA PALMİYE SOBA KİRALAMA: 0 312 429 02 09            

ANTALYA PALMİYE SOBA KİRALAMA: 0 850 885 13 65

Cep telefonu irtibat bilgilerimiz ; 0 537 494 85 65

Türkiye geneli tüm illerde palmiye soba ısıtıcı kiralama hizmeti veren firmamızı arayarak palmiye soba kiralama hizmeti alacağınız il bilgisini paylaşabilir ve en ucuz uygun palmiye soba kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İzmir ili palmiye soba kiralama, ısıtıcı dış mekan açık alan tüplü soba kiralama, mantar soba kiralama hizmeti veren firmamız dan palmiye soba kiralama fiyatları ve palmiye soba ne yakar gibi sorularınız için cevap alabilirsiniz. İzmir Palmiye soba kiralama firması olarak uzun yıllar dır İzmir ve Türkiye geneli palmiye soba kiralama hizmeti veren firmamız dan en ucuz uygun fiyatlar ile palmiye soba kiralama hizmeti alabilirsiniz.

İzmir Palmiye soba kiralama hizmeti verdiğimiz soba görselleri;