İzmir Piramit Soba Kiralama

İZMİR PİRAMİT SOBA ISI PİRAMİDİ KİRALAMA HİZMETİ VEREN SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

İzmir ili tüm ilçeleri ve tüm bölgeleri için piramit soba ısı piramidi kiralama hizmeti vermekteyiz. Tüp dahil ve hariç olarak günlük haftalık sezonluk piramit soba kiralama hizmeti veriyoruz. Satın almak istemeyip piramit soba kiralama hizmetinden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçiniz. İzmir piramit soba kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için İzmir ili piramit soba kiralama ve satışında lider olan firmamız ile iletişime geçiniz.

Açık Alan Isıtıcı piramit soba kiralama , fiyatları için alt kısımdaki telefon numaralarımızdan en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Açık alan hava ısıtma çözümü en görsel ısıtıcı soba piramit ürünlerini firmamız üzerinden temin edebilirsiniz. Piramit sobaları istediğiniz tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Az yakıt avantajı ve görselliği sayesinde tüm mekanlarda kullanıma uygun olan ısı piramitleri kiralama hizmeti sunan firmamız Türkiye nin tüm illerin piramit soba kiralama hizmeti vermektedir.İzmir piramit soba ısı piramidi kiralama hizmeti veren firmamız İzmir dışında diğer tüm iller için piramit soba kiralama hizmeti vermektedir. Türkiye genelinde bulunan depolarımız ile sizlere Ankara, Adana, İzmir, Mersin, Antalya, İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası , Bolu, Gebze gibi tüm iller için ısı piramidi kiralama hizmeti vermekteyiz.

Nakliye ve tüp dahil olarak kiralama hizmeti veren firmamız dan piramit soba ısı piramidi kiralama fiyatları hakkında en ucuz uygun fiyatları alabilirsiniz.

Piramit soba kiralama fiyatları ve piramit soba ne kadar yakar, piramit soba günlük kiralama bedeli nedir, ısı piramidi ev içinde veya dükkan da kapalı alanda kullanılabilir mi, piramit soba kurulumu gibi sorularınıza detaylı cevap almak ve piramit soba satışı hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye nin en büyük piramit soba ithalatçısı ve aynı zamanda imalatçısı olan firmamız sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Piramit soba ısı piramidi kiralama fiyatları ve teklif almak için firmamız ile iletişime geçiniz. Uygun ucuz fiyatlar ile piramit soba kiralama hizmeti vermekteyiz.

İZMİR LED IŞIKLI PİRAMİT SOBA ISI PİRAMİDİ TÜPLÜ SOBA

İzmir piramit soba kiralama hizmeti veren firmamızdan led li yeni model ışıklı piramit soba, paslanmaz çelik piramit soba kiralayabilirsiniz.

Ürünlerimiz emniyet ventili olan devrilmeye karşı sensörlü sobalardır.

Kiralama yapacağınız piramit soba görselleri ve piramit soba ısı piramidi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayınız.

Açık Alan Isıtıcı piramit soba kiralama için firmamızdan en modern en güncel ürünlerin hizmetini en uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Açık Alan Isıtıcı piramit soba kiralama için sizlere en uygun ucuz fiyat teklifini firma sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Sayı ve adet sınırlaması olmaksızın istenilen sayıda ürün kiralamasını firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İZMİR PASLANMAZ ÇELİK ISI PİRAMİDİ TÜPLÜ PİRAMİT SOBA ISI PİRAMİDİ

Açık Alan Isıtıcı piramit soba kiralama fiyatı ve Isıtıcı piramit soba kiralama modelleri konusunda sizlere en görsel en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Kiralama yapacağınız bu tür ürünler için ister nakliye dahil ister nakliyesiz fiyatlarımız hakkında en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Açık Alan Isıtıcı piramit soba kiralama hizmeti sunduğumuz web sitemizden kiralama dışında satın alma hizmetini de en uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Özellik ile kendi fabrika ve atölyelerimizde ürettiğimiz ürünlerin kiralamasını yapmakta ve sıfır pozisyonumuzdaki ürünleri satışa sunmuş bulunmaktayız. Kiralama esnasında hoşunuza giden ürünlerin sıfırlarını satın alabilirsiniz. Farklı illerde kiralama depolarımıza gelerek Türkiye nin en büyük kiralık ürünlerine ulaşabilirsiniz.

İzmir Piramit soba ısı şemsiyesi kiralama hizmeti iletişim; 0 537 494 85 65

İZMİR FREEPOINT ISI ŞEMSİYESİ PİRAMİDİ AÇIK ALAN ISITICI PİRAMİT SOBA TEKNİK ÖZELLİKLER

Piramit Soba Isı Şemsiyesi Boyutları

Alt Tabla:486 mm * 486 mm

Yükseklik: 2240 mm

Ağırlık: 31 kg

Gaz Tüketim: Min 500 gr Max 870 gr / saat

Kullanılan Tüp: 12 kg uzun tüp – 12 kg şişman tüp

Güç: Min 5 kW Max 9,5 kW

Ateşleme: Elektronik

Güvenlik: Devrilme Sensörü , Emniyet Ventili

Yakıt: LPG

Dedantör:  30 mbar – 1.0 kg/h

İzmir Piramit Soba Isı Piramidi Kiralama Hizmeti Verdiğimiz Soba Görselleri:

İzmir piramit soba ısı piramidi kiralama iletişim numaralarımız:

İZMİR PİRAMİT SOBA KİRALAMA: 0 850 885 20 19

İSTANBUL PİRAMİT SOBA KİRALAMA:  0 850 885 09 05

ANKARA PİRAMİT SOBA KİRALAMA: 0 312 429 02 09   

ANTALYA PİRAMİT SOBA KİRALAMA: 0 850 885 13 65

Cep telefonu irtibat bilgilerimiz ; 0 537 494 85 65