İzmir Palmiye Soba

İzmir palmiye soba satışı yapan firmamızdan ucuz uygun fiyatlar ile freepoint palmiye soba satın alabilirsiniz.İPragaz, Aygaz ve Alman menşei li marka palmiye sobaların satışını yapan firmamızdan tam set halinde palmiye mantar soba satın alabilirsiniz. Palmiye soba mantar soba ve şapkalı soba olarakta adlandırılmaktadır. Demonte halde satışını yaptığımız palmiye soba kurulumu ile ilgili ekibimizden destek alabilirsiniz. Tüp bağlantı hortumu ve dedantörü kutudan çıkmaktadır. Siz sadece palmiye sobanızı çalıştırmak için 12 kg lık tüp almanız yeterlidir. Palmiye soba satın almak ve İzmir ili şubelerimizi öğrenmek için firmamız ile iletişime geçiniz.

İZMİR PALMİYE SOBA SATIŞI YAPAN SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ.

Açık Alan Isıtıcı İzmir palmiye soba satışı için firmamızdan en uygun fiyat teklifini , en ucuz en kaliteli palmiye ısıtıcı soba ürünlerini temin edebilirsiniz.

İZMİR SOĞUK HAVA ISITMA ÇÖZÜMLERİ HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

12. kg evlerde kullanılan mutfak tüpleri ile çalışmaktadır. Açık alan hava ısıtma çözümleri olarak kullanılmaktadır. Soğuk hava kırıcı etkisi sebebi ile hava sıcaklığına bağlı olarak açık alanlarda 5 ile 25 metre arasında alanı yaşanabilir hale getirmektedir. Soğuk havanın olumsuz etkilerini ortadan kaldıracağı için açık alan hava ısıtıcı çözümü olarak özellik ile tercih edilmektedir. Her türlü açık alanda elektrik tesisatı olmadan kullanılabilmesi sebebi ile yer yada mekan seçmeden her ortamda kullanılması özellik ile tercih edilmesine sebep olmaktadır.

2 yıl garanti ve satış sonrası servis hizmeti ile size güven verir.

İzmir Palmiye Mantar Soba Satışı İletişim; 0 537 494 85 65

İZMİR FREEPOINT ISI ŞEMSİYESİ AÇIK ALAN ISITICI PALMİYE SOBA TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Isı Şemsiyesi Boyutları

Kabin Çapı: 460 mm

Reflektör Çapı: 813 mm

Yükseklik: 2240 mm

Ağırlık: 18,5 kg

Gaz Tüketim: Min 450 gr Max 870 gr / saat

Kullanılan Tüp: 12 kg uzun tüp

Güç: Min 5 kW Max 13 kW

Ateşleme: Elektronik

Güvenlik: Devrilme Sensörü , Emniyet Ventili

Yakıt: LPG

Dedantör:  30 mbar – 1.0 kg/h

Hangi boy palmiye soba ısıtıcısına ihtiyacım var?

Isıtma ihtiyaçlarınız için doğru boy ısıtıcısı belirlemek için aşağıdaki denklem harika bir kılavuzdur:

Alanın kübik ayakları x istenilen sıcaklık artışı = BTU büyüklüğü gereklidir.

Yüksek rüzgar koşullarında, sürekli soğuk hava girişinin, ısıtıcının etkisini azaltabileceğini lütfen unutmayın.

İzmir hava şartları normal değerlerin altında olduğunda ve rüzgar etkisi fazla olduğunda palmiye soba ısıtma alanı etkisi azalmaktadır.

Ne tür palmiye soba ısıtıcıları vardır?

 

Çoğu veranda palmiye soba ısıtıcıları propan, doğal gaz veya elektrikle çalışır. Tercih ettiğiniz yakıt tipine bağlı olarak, farklı stiller kullanılabilir.

Propan ve elektrikli veranda ısıtıcıları palmiye sobalar portatif / masa üstü, ayakta duran, asma ve tavan / duvar montajında ​​mevcuttur.

Doğalgazlı teras ısıtıcıları daha kalıcıdır ve elektrikli olan palmiye sobalara oranla yakıtı daha tasarruflu ve maliyeti azdır. Palmiye soba tercih edilir iken alan müsaitliğinize uygun olarak tüplü dış mekan ısıtıcısı tercih sebebi olabilir.

Palmiye soba ısıtıcısını çalıştırmanın maliyeti nedir?

 

İlk satın alma işleminizden sonra işletme maliyeti yakıt türünüze bağlıdır. Genellikle doğal gaz ısıtıcıları daha ucuzdur, çünkü hiçbir ön yakıt maliyeti yoktur ve 40.000 BTU veranda ısıtıcısına dayanarak saat başına ortalama doğalgaz kullanımı maliyeti .476 olarak tahmin edilmektedir.

Elektrikli veranda ısıtıcıları yönlüdür ve ısı kaybı yoktur, hiçbir ön yakıt maliyeti yoktur ve 40.000 BTU için gerekli olan (3) 4000 Watt (4KWh) değerine dayanarak, saat başına elektrik kullanımının ortalama maliyeti 1.316 dolardır.

40.000 BTU üreten bir Propan ısıtıcı ve propan silindirinin (5 galon) 16 dolar (yaklaşık 10 saatlik yakıt) doldurma ortalama maliyeti, propan verandalı ısıtıcı için ortalama maliyeti 1,60 $ / saat yapar.

İzmir Palmiye soba ısıtıcı gerekli boşluğu nedir?

Palmiye soba dış mekan ısıtıcısını monte etmeden önce, kullanım kılavuzunu okuyunuz.

35.000 – 50.000 BTU arasındaki portatif teras ısıtıcı üniteleri için, yansıtıcı ve yayıcı kafanın yanlarında ve yanma malzemelerinden en az 30 inç açıklık sağlar. 10.000 ila 35.000 BTU’luk daha küçük üniteler, reflektörün ve yayıcı kafanın her tarafında ve üstünde en az 24 inç açıklık gerektirir.

Kapalı alanlarda palmiye soba ısıtıcısını kullanabilir miyim?

 

Doğalgaz ve propan ile çalışan palmiye soba veranda ısıtıcıları sadece açık bir alanda kullanılmalıdır. Palmiye soba dış mekan açık alan ısıtıcıları, belirtilmedikçe kapalı mekanlarda kullanılmamalıdır. Palmiye soba kullanım alanları ve iç mekanda kullanılacak ise oda ölçülerini firmamız yetkilileri ile paylaşarak palmiye soba ısıtıcı satın almanızı öneririz.

Palmiye soba ısıtıcısını çim üzerinde kullanabilir miyim, yoksa betonda mı olmalı?

Palmiye soba açık alan tüplü ısıtıcısı toprak veya beton üzerinde kullanılabilir. Palmiye soba yı düz olmayan bir yüzeye yerleştirmek, emniyet anahtarının devreye girmesi nedeniyle ünitenin zayıf çalışmasına veya kapanmasına neden olabilir.

Çalışma sırasında, palmiye soba açık alan bahçe ısıtıcısının tabanı ısınır mı?

Bir palmiye soba ısıtıcısı kullanımdayken ısı yayıcı kubbe şapkası ve kubbe ısınır, çünkü ısı kaynağı ile doğrudan temas eder. Palmiye soba nın tabanı ısınmayacaktır ateşleme ve yanma bölümü üst tarafta yer almaktadır.

Palmiye soba emniyet anahtarı nedir?

Çoğu veranda palmiye soba ısıtıcısı palmiye sobalarda bir eğim emniyet anahtarı bulunur. Bu güvenlik özelliği ünite belirli bir dereceden fazla eğildiğinde otomatik olarak kapanacaktır. Emniyet kilidine sahip olan palmiye sobalarımızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Palmiye soba tercih edilir satın alınır iken dikkat etmeniz gereken yakıt dışında bir başka özellik CE veya TSE belgeli ürün olması ve boyasını galvanizli olmalıdır. Paslanma yapmaz palmiye soba tercih etmelisiniz.

TÜRKİYE GENELİNDE PALMİYE SOBA SATIŞ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ ŞUBE  TELEFON NUMARALARIMIZ

İzmir Palmiye Soba Satışı Kurumsal telefonumuz ; 0 850 885 09 05

 ŞUBELERİMİZ

İZMİR PALMİYE SOBA:  0 850 885 13 65

ANTALYA PALMİYE SOBA: 0 50 885 09 05

İSTANBUL PALMİYE SOBA:   0 850 885 20 19

ANKARA PALMİYE SOBA:  0 312 429 02 39 

Cep telefonu irtibat bilgilerimiz ; 0 537 494 85 65

Türkiye geneli depo ve palmiye soba satış mağazalarımız ile tüm iller için palmiye soba satış hizmeti vermekteyiz. Nakliye ve montaj bedeli dahil veya hariç olarak palmiye soba fiyatlarını öğrenmek için firmamız ile iletişime geçiniz.

İzmir Palmiye Soba satışını yaptığımız ürün görselleri;